+420 241 443 703 info@ordinace-strihavkova.cz
Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství. Samozřejmostí je návaznost na kvalitní odborné služby ambulantních specialistů a na nemocniční péči podle závažnosti Vašeho onemocnění.

Nabízíme standardní i nadstandardní péčinávštěvní službu u pacienta doma, konzultace a poradenství, preventivní a programy, očkování. Posuzujeme zdravotní způsobilost pro řidičské průkazy, zbrojní průkazy, potravinářské průkazy, svářečské průkazy apod.

Provádíme také vstupní, periodické, mimořádné a výstupní prohlídky do zaměstnání; poskytujeme komplexní služby závodního lékaře. Nabízíme předoperační vyšetření.

Nouzový stav

Vzhledem k nedostatku ochranných pomůcek pro praktické lékaře bude naše ordinace od 16.3. 2020 fungovat pouze na základě elektronické a telefonické komunikace – e-receptu a e-neschopenky. Děkujeme za pochopení

Poděkování

Naše ordinace moc děkuje za pomoc s ochrannými pomůckami:
Jaroslavu Farskému, Tamaře Stanovské, Romaně Turkové, Markétě Ovsíkové, Alici Novákové, Martině Nývltové, Lucii Sedláčkové, Kuta s.r.o, Marie Vysoká a dalším.
1 FFP3 / či FFP 2  respirátor pro mne znamená 1 den práce (pokud nemám ochranné pomůcky, mohu se kdykoliv nakazit a mých 1800 pacientů zůstane bez praktického lékaře).
MZ věnovalo praktickým lékařům 3ks respirátoru FFP2- a nic víc!!!!
Teď jsme na začátku, čekají nás nejméně 2 měsíce tvrdé práce...